Francuska telewizja satelitarna darmo. Odbiór francuskich programów w Polsce


Telewizja francuska darmo. Po co płacić za coś co możesz mieć zupełnie darmo na zawsze?! Bez abonamentu, bez umów, bez   zobowiązań! Telewizja francuska darmo.                                     

 

kliknij tu jeśli interesuje Cie: telewizja francuska odbiór w Polsce, odbiór telewizji francuskiej z Francji w Polsce, programy francuskie z satelity Eutelsat 5 West A 5°W Eutelsat 9A 9°E Eutelsat Hotbird 13 13°E, telewizja TV z Francji w Polsce, francuska TV SAT telewizja satelitarna dostępna w Polsce, francuska telewizja francuskie kanały satelitarne francuskie programy satelitarne, publiczna TV francuska odbiór dostępność dostęp w Polsce, francuskie programy informacyjne publiczne informacje wiadomości z Francji po francusku, francuskie programy telewizyjne TF1 M6 W9 France 2, France 3 sat, France 5, Tv 5 Monde, TV 8 Mont Blanc TMC dostępne w Polsce, jak odbierać telewizję francuską w Polsce? tv z Francji jak odbierać odbiór w Polsce? telewizja francuska TV satelitarna z Francji bezpłatne francuskie stacje TV SAT kanały telewizyjne telewizji z Francji odbiór w Polsce bezpłatnie darmo bez opłat dostępność w Polsce Réception de la télévision française en Pologne. Réception de la télévision M6 TF1 W9 France 2 France 3 sat France 5 France o Gong Base Kto LCP Mirabelle TV TV 5 Monde FBS TV 8 Mont Blanc TMC Vosges TV 8 Mont Blanc BFM Business réception en Pologne. l'installation de la télévision française en Pologne (Varsovie et environs). M. Sławek Dyczko - TRANSAKTOR - 509-610-850. Installation et depannage d'antennes terrestre et satellite Varsovie, installation d'antennes de télévision à Varsovie. Recevoir les chaines françaises au Pologne à Varsovie Installation et depannage fransat tntsat au Pologne à Varsovie Réception française TV en pologne tntsat fransat antenna reglage au Pologne à Varsovie

Kliknij w obrazek w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Cliquez sur l'image pour plus d'informations.                        

UWAGA: Tekst poniżej ma w chwili obecnej jedynie wartość archiwalną

Oferuję Państwu bezabomanentowy legalny dostęp w Polsce do satelitarnych programów telewizyjnych z Francji lub w języku francuskim. Moją ofertę traktować można jako uzupełnienie Państwa aktualnej satelitarnej instalacji antenowej albo jako zupełnie nową instalację (dekoder, czasza, konwerter.... +montaż, ustawienie anteny i zaprogramowanie dekodera) pozwalającą na darmowy odbiór niekodowanych cyfrowych programów satelitarnych standardowej rozdzielczości w tym francuskich lub w języku francuskim z satelitów Astra 19.2E, Hotbird 13E czy też z satelity Atlantic Bird 3 5,0W. Odbiór możliwy jest jednocześnie z trzech, dwóch lub tylko jednego z wymienionych satelitów.

Tv francuska dostępna w Polsce to programy nadawane satelitarnie lub dystrybuowane przez sieci kablowe. Aby korzystać z telewizji kablowej trzeba płacić miesięcznie abonament. Niewiele kablówek ma w swojej ofercie podstawowej programy francuskie a jak wiadomo za dodatkowe ekstra pakiety trzeba ustawicznie dopłacać extra. Programy telewizji satelitarnej natomiast dzielą się na kodowane i niekodowane tj płatne i takie za które nie trzeba płacić - po prostu darmowe. My koncentrujemy się tu na programach niekodowanych w języku francuskim(z Francji lub innych państw frankofońskich) dostępnych bezpłatnie z satelitów z których możliwy jest ich odbiór w Polsce. Oczywiście jesteśmy w stanie założyć Państwu zestaw jednej z platform płatnej telewizji kodowanej z Francji o ile przywieziecie zestaw (a przynajmniej dekoder z kartą) z Francji. Odbiór tv naziemnej jest oczywiście niemożliwy ze względu na ograniczony zasięg nadajników. Dostęp przez internet pomijam w tym miejscu ze względy na jego słaba jakość i niewygodę korzystania.

Spośród wielu polskich platform satelitarnych telewizji cyfrowych tylko jedna daje możliwość odbioru programów w języku francuskim. Aby móc je odbierać trzeba podpisać umowę wiążącą Nas na kilka lat i prócz zwykłych kosztów abonamentu za pakiet przynajmniej podstawowy musimy liczyć się z dodatkowym kosztem za pakiet programów w języku francuskim. W chwili pisania tego tekstu cena pakietu podstawowego tj. najniższego abonamentu wynosi około 20 zł a koszt udostępnienia dodatkowego pakietu programów francuskich (tv france 2,3,4,5,O) wynosi 12 zł miesięcznie. Czyli podsumowując aby oglądać programy francuskie musicie Państwo liczyć się z wydatkiem przynajmniej 32 zł + vat miesięcznie w przeciągu jakichś 24 miesięcy.


Telewizja francuska darmo. Po co płacić za coś co możesz mieć zupełnie darmo na zawsze?! Bez abonamentu, bez umów, bez zobowiązań! Telewizja francuska darmo.Ale przejdźmy do konkretów! Wykaz niekodowanych programów satelitarnych z Francji znaleźć można zaglądając na stronę. Jeśli interesuje Nas większa ilość programów w języku francuskim wyszukiwanie możemy rozpocząć od tej strony na której znajdziemy spis stacji telewizyjnych państw francuskojezycznych (np. Belgia, Luksemburg, Monako, Szwajcaria i inne). Oczywiście lista stacji telewizyjnych dostępnych z poszczególnych satelitów nie ogranicza się jedynie do tych francuskojęzycznych bądź nadawanych z Francji! Pełny wykaz programów z Astry 19,2E (tu) około 250 programów niekodowanych , pełny wykaz programów z Hotbirda 13E (tu) około 500 programów dostępnych bezpłatnie, pełny wykaz programów z satelity Atlantic Bird 3 5.0W (tu) około 20 darmowych. Nasza oferta obejmuje jedynie te oznaczone literką F w kolumnie "system encription"! Jest ich na prawdę sporo nie wspominając o niekodowanych stacjach radia satelitarnego do którego będziecie Państwo również mieli dostęp.

Jeśli po zapoznaniu się z wykazem programów stwierdzicie Państwo że programy które chcecie oglądać nadawane są jedynie z Astry 19 lub jedynie z Hotbirda bądź też z obydwu tech satelitów dalszych informacji nt. cen zestawów i warunków instalacji proszę szukać pod tym adresem. Jeśli posiadacie Państwo już własny dekoder satelitarny to czasem istnieje możliwość jego wykorzystania. Można wówczas albo dodać dodatkowy konwerter w układzie "zeza" albo zamocować dodatkową antenę skierowaną na innego satelitę. W ten sposób np. dysponując własnym dekoderem odbierającym programy z np.: Hotbirda(Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat, Telewizja na Kartę, dekoder FTA) można uzupełnić zestaw programów o te np.: z satelity Atlantic Bird 3(France 2, France 3, France 5, France O...) bądź z innego satelity. Moja propozycje traktować można również jako bezabonamentowe uzupełnienie oferty płatnych polskich platform satelitarnych lub kablówek w których brak stacji na których Państwu zależy. Jeżeli potrzebują Państwo programów wyłącznie z satelity Atlantic Bird 3 lub chcielibyście Państwo wykonać instalację na trzy satelity albo rozbudować posiadaną instalację antenową o jeszcze jedną czaszę prosimy o kontakt celem umówienia się na sprawdzenia sygnału w Państwa lokalizacji i indywidualne ustalenie warunków montażu.Pozdrawiam

Sławek Dyczko
TRANSAKTOR 
509-610-850