Oferujemy wykonanie filmu reklamowego i jego nieograniczoną czasowo* prezentację w sieci.

 

Jest TO FILM na miarę naszych potrzeb i mozliwości

Oferujemy wykonanie filmu reklamowego który przedstawi Państwa firmę, usługi czy też szczególne umiejętności wraz z umieszczeniem go w Internecie w formie nieograniczonej czasowo* prezentacji uzupełnionej szczyptą słów kluczowych i innych metainformacji pozwalających szybciej znaleźć Waszą ofertę w sieci. Nasza propozycje należy raczej rozumieć jako twórcze zastosowanie ustaleń teorii informacji naukowej na potrzeby skutecznego opisu i osiągnięcia właściwej pozycji w rankingu odpowiedzi na kwerendy do wyszukiwarek internetowych niż próbę artystycznego zobrazowania rzeczywistości.

Jeśli np:

 • sprzedajesz samochód, mieszkanie, ... zaprezentuj to w ciekawej formie, przyśpiesz znalezienie kupca
 • wykonujesz usługi (może nawet jako wolny strzelec) i chcesz zaprezentować swoje umiejętności i osiągnięcia szerszej publiczności
 • jesteś lekarzem prowadzisz własną praktykę, masz własny gabinet, przychodnię - pokaż np. zadowolonego pacjenta niech opowie jak mu dobrze, zaprezentuj umiejętności, sprzęt
 • prowadzisz firmę produkcyjną (wytwórnię) - pokaż właściwości tych przedmiotów w użytkowaniu, pokaż swój asortyment w rozbiciu na grupy produktów
 • jesteś prawnikiem, masz kancelarię adwokacką - opowiedz o zakresie swoich usług, zaprezentuj sie w korzystnym świetle, opowiedz o ludziach których bronisz
 • zajmujesz się masażem (erotycznym, zdrowotnym, relaksacyjnym...) lub robisz jeszcze coś ciekawszego i chcesz to ujawnić na szerszym forum
 • przyjedziemy sfilmujemy, zmontujemy materiał reklamowy i umieścimy go bezterminowo* w Internecie.

  Oczywiście można opisywać, przedstawiać swoje osiągnięcia w tradycyjnej formie tekstowej tak jak robili to nasi znani przodkowie Gal Anonim, Koszałek Opałek, Ignacy Rzecki lub robią to dziś twórcy statycznych stron internetowych wypełnionych po ramy przeglądarek tekstem. Miejmy jednak świadomość że historia ludzkości zatacza duże koło.

  "Rysunki naskalne" są znów trendy!!!

  Niewiele ludzi ma dziś czas i ochotę na czytanie opasłych elaboratów, tomów dokumentacji technicznej, specyfikacji produktów czy usług. Poza tym czytanie z ekranu komputera bywa czynnością niewygodną  ze względu na pozycję w jakiej znajduje się nasze kochane ciałko i nużącą z powodu specyfiki prezentacji treści na ekranach komputerowych (np. migotanie, jasność).

  Jeden obraz wart jest 1000 słów jak mówi mądrość ludowa a cóż dopiero gdy jest to kilka minut ruchomych obrazów z dźwiękiem?!

  Przekaz treści materiałów audiowizualnych jest zwięzły i znacznie bardziej strawny dla masowego odbiorcy niż wynurzenia w formie tekstowej. Wyszukiwarki internetowe (roboty, algorytmy indexowania) w chwili obecnej lubią bardzo lub nawet kochają treści multimedialne zamieszczane w sieci. Umieszczając clip video w pajęczynie WWW i odpowiednio go opisując znacznie rosną Twoje szanse na bycie znalezionym a prezentacja video ma znacznie większą szansę na zapamiętanie niż tradycyjny przekaz ponieważ szybciej i na dłużej zapamiętujemy to co widzieliśmy w formie obrazu i dźwięku niż to co tylko przeczytaliśmy lub usłyszeliśmy. Naszą dewiza jest znane powiedzonko pedagogiczne: Usłyszysz – zapomnisz, zobaczysz – zapamiętasz, zrobisz – zrozumiesz (dzięki dla dr. M. Staszel).

  Tryb realizacji materiału wygląda następująco:

  1. Spotkanie wstępne mające na celu zapoznanie się ze specyfiką tematu (profil działalności, do kogo skierować reklamę, właściwości przedmiotu/osoby/usługi która będzie tematem „dzieła”....) czyli ustalenie tzw. backgroundu (tła). Wspólne ustalenie jakie informacje mają się znaleźć w filmie (godziny otwarcia, lokalizacja, ceny? Itd.), poruszamy kwestię doboru optymalnych słów kluczowych, rozważamy kwestię scenariusza i ewentualnej zgody osób 3-cich na wykorzystanie ich wizerunku.
  2. Podpisanie umowy o dzieło. [propozycja tekstu do wglądu w odpowiedzi na zapotrzebowanie email lub przy spotkaniu]
  3. Realizujemy zdjęcia u zleceniodawcy. Rejestrujemy co ma do pokazania i powiedzenia.
  4. Montujemy materiał(napisy, przejścia, efekty, tło dźwiękowe(muzyka lub lektor)).
  5. Umieszczamy materiał w Internecie. Tzn. (tworzymy konto w jednym z serwisów video w sieci, przesyłamy film, uzupełniamy meta informacje opisujące dokument audiovizualny, wprowadzamy zgodnie z życzeniem merytoryczny tekst dotyczący produktu/usługi/osoby)
  6. Przybijamy piątkę i inkasujemy zapłatę od klienta który nie zdaje sobie jeszcze sprawy jakie szczęście go spotkało.

  Tak jak zaznaczyłem wcześniej film wykonany przez Nas nie rości sobie pretensji do zdobycia palmy festiwalu w Cannes, główną jego zaletą jest:
  1. Podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania informacji prowadzonych w Internecie dotyczących określonych słów kluczowych**.
  2. Merytoryczne rzeczowe a zarazem sugestywne przedstawienie ustalonych treści i obrazów tak żeby nie wychodząc z domu można było zdobyć orientację w przedstawianym temacie.
  3. Bezterminowa* prezentacja klipu w sieci. Przy dzisiejszych cenach reklam w mediach jest to niebagatelna sprawa.

  Dla Ciebie i CIEBIE, dla Pana, Pani i dla Państwa film reklamowy wraz z umieszczeniem w sieci w okazyjnej cenie 500 zł. UWAGA! Uprasza się tych którzy myślą a właściwie którym się wydaje że jest to dużo o nie telefonowanie w tej sprawie!

  Zapraszam
  mgr Sławek Dyczko
  przetwarzanie informacji
  tel. 509610850


  * Wykonany klip reklamowy umieszczany jest w jednym z serwisów udostępniających video w sieci. Deklarowany przez nas czas prezentacji może być ograniczony z przyczyn od Nas niezależnych przez administratora serwisu na którym umieściliśmy film.
  ** Jest to wynik oczekiwany. Ze względu na ciągłą walkę konkurencyjną toczoną w sieci, nieokreślone i nieprzewidywalne posunięcia konkurencji, ciagłą zmianę algorytmów działania wyszukiwarek, mody, trendy i rozwój sieci który podąża w corac ciekawsze i niezawsze przewidywalne strony nie mozemy tego zagwarantować.  ZROBIONE:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Blue box blue-box tło fotograficzne materiał sklep gdzie kupić bluebox sprzedaż green box producent materiał greenbox tło materiał green-box tkanina sprzedaż handel blue screen kupić tła foto bluescreen sprzedaż green screen materiał kupić tkanina producent greenscreen tkanina efekt chroma key materiał na tło bluebox blue-box kluczowanie kolorem sklep sprzedawca tła bluebox chroma key niebieski t-shirt do efektów bluebox greenscreen zielony t-shirt zielona koszulka greenbox efekt kluczowania niebieska koszulka bluescreen